Zmiana koloru auta

Zmiana koloru auta nie musi wiązać się z koniecznością lakierowania karoserii. Do tego celu służą specjalne folie wykonane z najlepszej jakości materiału PCV. Można z powodzeniem naklejać je na powierzchniach różnego typu, niezależnie od tego, jaki mają kształt (kanciasty lub zaokrąglony). Dużą zaletą folii jest możliwość ich usunięcia w dowolnym momencie. Po odklejeniu na karoserii nie pozostają żadne ślady po aplikacji folii.

Na rynku dostępne są różne warianty kolorystyczne i strukturalne folii, które są wykorzystywane do zmiany koloru auta. Właściciel pojazdu może również zdecydować się na rozwiązanie nieszablonowe – dobrać różne kolory oraz wzory folii i stworzyć z nich interesującą mozaikę. Dzięki technikom cyfrowego druku możliwe jest wydrukowanie folii, która w pełni odpowiada użytkownikowi pojazdu. Zmieniając kolor auta przy wykorzystaniu folii PCV, stosuje się minimalną ilość połączeń pomiędzy poszczególnymi fragmentami folii. Pozwala to na uzyskanie idealnego efektu wizualnego. Po pewnym czasie można zmienić kolor samochodu na inny, odklejenie folii nie jest skomplikowane, nie wymaga cięcia jej na karoserii.

Nie musisz się obawiać, że po zmianie koloru auta będzie konieczne specjalne dbanie o niego. Poza tym, że samochód będzie wyglądał tak, jak chcesz, nic się nie zmieni. Mycie pojazdu oraz inne zabiegi pielęgnacyjne będą wyglądały dokładnie tak samo, jak wcześniej, gdy jeszcze nie były pokryte lakierem lub powłoką ceramiczną. Folia do zmiany koloru auta stanowi skuteczne zabezpieczenie powłoki lakierowej. Brud, kurz, wszelkie inne zanieczyszczenia jak martwe owady, soki z drzew czy ptasie odchody gromadzą się na folii, a nie bezpośrednio na lakierze. Dzięki temu powłoka lakierowana pozostaje w stanie nienaruszonym.

oklejanie #łodzi #jachtów #samolotów

Oklejamy i projektujemy grafiki na łodzie i jachty i samoloty od prostych napisów po zmianę koloru całej jednostki. Ze względu na wymagające warunki użytkowania grafiki drukowane zabezpieczamy laminatem bezbarwnym wygrzewanym na gorąco.

Rodzaje folii do aplikacji

W zasadzie do aplikacji używamy 3 typów folii:

  • monomerowa (krótkoterminowa ekonomiczna do płaskich powierzchni / ekspozycja 12miesiecy).
  • polimerowa ( średnioterminowa 5-7 lat do lekkich przetłoczeń)
  • wylewana długoterminowa 10 lat stosowana do wymagających projektów. Po aplikacji należy wygrzać oklejane elementy aby uzyskać maksymalną trwałość i efekt. 

         Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą,