Neon

Neony (szklane / klasyczne)

 

Klasyczne, szklane neony są najstarszą formą reklamy świetlnej. Jest to najbardziej topowa i designerska forma reklamy świetlnej. Możliwość kształtowania rurek neonowych w litery o różnych krojach. Mamy do wyboru kilka średnic i barw świcenia gazu, rurek z luminoforem i bez, czy malowanego szkła.  Dodatkowo efekt neonów możemy wzmocnić sterownikami /flascherami.

Stonowane światło powoduje, że klasyczne neony przeżywają swój renesans nawiązując do klasyki reklamy z lat 70tych nieraz wspominanych z kultową szkoła polskiego neonu.

Neon Flex 

Innowacyjny system oświetlenia wykonany w energooszczędnej technologii LED. Jego giętka, silikonowa konstrukcja oraz jednolita barwa światła, sprawia, że Neon Flex stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnych, często bardzo drogich i nieekonomicznych w użytkowaniu neonów. Jest niezastąpiony przy tworzeniu wymyślnych wzorów, napisów i logotypów. Neon Flex znajduje także szerokie zastosowanie w budownictwie, gdzie służy jako element funkcjonalny i dekoracyjny. Dzięki bardzo wysokiej szczelności (IP67) i wyjątkowo wytrzymałej strukturze LED Neon Flex przystosowany jest do pracy w wymagających warunkach, również na zewnątrz budynków. Doskonale nadaje się jako materiał na efektowne podświetlenia krawędziowe.

neon klasyczny
led flex neon
kolory neonów